Uchazeči - Časté otázky


Hledání práce

Náš portál je denně aktualizován, pozice, kterou jste tu včera nenašli, může být zveřejněná už zítra.

Pracovní portál ajobs.eu je jako jediný specializovaný pracovní internetový portál v Evropě určen pro firmy a lidi, kteří působili nebo aktivně působí v oblasti automobilového průmyslu.

Náš portál je zaměřen výhradně na oblast automobilového průmyslu; nelézají se zde pracovní pozice výrobních, obchodních a servisních společností v oblasti automobilů a jejich komponentů. Uchazeči o zaměstnání, kteří mají s prací v tomto segmentu předcházející zkušenosti nebo by se v něm chtěli po skončení studia zaměstnat, se mohou bezplatně zaregistrovat a začít využívat všechny výhody portálu. V případě studentů se očekává prokazatelná praxe v automobilové oblasti – dlouhodobá stáž, ročníková práce, diplomová práce apod.

Na našem portálu se nacházejí různé druhy pracovních pozic jako například řemeslní, ale i pozice specialistů a manažerské pozice v oblasti automobilů a komponentů pro automobilový průmysl.

Job Kurýr je bezplatná služba našeho portálu, která Vám umožní zasílání pracovních nabídek na základě Vámi vybraných kritérií na Váš e-mail. Aktivovat si ho můžete zde.Aktuální nabídka na Váš e-mail:
Kontakt
ARTELA s.r.o.
Eisnerova 6
841 07 Bratislava
Slovenská republika

+421 (0)902 419 099