Prevádzkový elektrikár

Nástupný plat (brutto) - od 990 do 1140 € zahŕňa v sebe : základná mzda (660€ ) + príplatky (za sviatok 100% výška, za sobotu, nedeľu, noc, sťažené prostredie nad rámec zákona) + prémie

Informace o pracovním místě
  • Místo práce:
    Banskobystrický kraj, Slovenská republika
  • Upřesnění místa práce:
    Nemak Slovakia, Žiar nad Hronom
  • Pracovní oblast:
    Výroba
  • Nabízený plat (brutto):
    660 - Eur, mesačná mzda (brutto)-základná zložka
  • Príplatky, bonusy, benefity:
    Nástupný plat (brutto) - od 990 do 1140 € zahŕňa v sebe :
    základná mzda (660€ ) + príplatky (za sviatok 100% výška, za sobotu, nedeľu, noc, sťažené prostredie nad rámec zákona) + prémie
    - možnosť vyššieho nástupného platu v závislostí od pracovných skúseností!

    Okrem toho:
    - 13. a 14. plat po skúšobnej dobe v 100% výške
    - odmeny za vernosť po 1 roku v pracovnom pomere
    - odmena za dochádzku 115€ / štvrťročne
    - bonus za odporučenie nového kolegu 350€
    - príspevky pre deti zamestnancov do táborov, ŠvP, za darovanie krvi, zľavy na športové a kultúrne podujatia
    - príspevok zamestnávateľa na DDS vo výške 2,25 % z hrubého príjmu

    MOŽNOSŤ POSTUPNÉHO ZVYŠOVANIA PLATU UŽ PO SKUŠOBNEJ DOBE
  • Termín nástupu:
    Ihned
  • Druh pracovního poměru:
    plný úvazek
  • Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti:
    - praktické skúsenosti s automatizovanými linkami,
    - obsluha ABB robotov,
    - praktické a teoretické znalosti simatic S7
    - odborná spôsobilosť elektrikára min. §22
    - znalosť práce s operačným panelom + WIN CC flexible.
Požadavky na zaměstnance
  • Požadované vzdělání:
    nadstavbové/vyšší odborné vzdělání
  • Obor:
    elektrotechnická výroba
  • Požadovaná praxe:
    Méně než 1 rok
  • Osobnostní předpoklady a zručnosti:
    - technické myslenie,
    - manuálne zručnosti súvisiace s pracovnou pozíciou,
    - spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita, samostatnosť,
    - prax v zlievárenskom alebo v automotive prostredí výhodou,
    - anglický alebo nemecký jazyk výhodou
Informace o společnosti
  • Společnost:
    Nemak Slovakia s.r.o.
    Ladomerská Vieska 394
    96501, Žiar nad Hronom
  • Kontakt:
    Mgr. Lívia Firáková
    livia.firakova@nemak.com
    +421456702315

Prošlá nabídka, není možné reagovat na nabídku

Aktuální nabídka na Váš e-mail:
Kontakt
ARTELA s.r.o.
Eisnerova 6
841 07 Bratislava
Slovenská republika

+421 (0)902 419 099